iletisim

Neden-Biz

FK Özel Güvenlik, firmanız için hizmet vermeye aday şirket olarak sektördeki konumunu gösteren özelliklerini aşağıda bilgilerinize sunarız.

  1. FK Özel Güvenlik; Konut, residence, avm, şantiye, fabrika, okul, banka, hastane ve vip hizmetleri gibi birçok sektörde fiziki güvenlik, teknolojik güvenlik sistemleri, temizlik, peyzaj çalışmaları, güvenlik danışmanlığı ve site yönetimi konularında ki deneyimlerimizle tercih sebebiyiz.
  2. FK Özel Güvenlik, hizmet anlayışını sürekli güncelleyerek müşterilerine zaman kazandırmayı ve sorunsuz hizmet sağlamayı amaçlayan bir çalışma anlayışı içerisindedir.
  3. FK Özel Güvenlik, olası acil durumlarda anında müdahale konusunda deneyimlidir. Olayların oluşum aşamasından önce tespitini yaparak önlemeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz, kurumunuza özel oluşturduğu önlemlerle ihtiyaçlarınızı kalifiye personelleri ile çözüme kavuşturacaktır.
  4. FK Özel Güvenlik, sektöründe personel seçme ve kişisel güvenlik araştırması konusunda en yüksek standartlara sahip olup, personel sürekliliği konusunda çok hassas davranmaktadır.
  5. FK Özel Güvenlik tüm kanuni sorumluluklarını (S.G.K. Primlerini tam ve zamanında ödenmesi, tüm sosyal hakların tanınması ve sağlanması gibi) yerine getirir.
  6. FK Özel Güvenlik olarak müşterilerimizi, personelimizin sebep olduğu doğrudan zararlara karşı 3. Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası kapsamında garanti altına alıyoruz.