iletisim

Özel Güvenlik Kurumsal

Hakkımızda;

FK Özel Güvenlik Hizmetleri  siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını, kalite ve imaj bütünlüğünü dikkate alarak sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenlik hizmetlerinin yanı sıra Danışmanlık, Yönetim, Gözetim, Aracılık, Teknik ve Temizlik Hizmetleri sektöründe de kalitemize yeni değerler katıyoruz.

Başarılı ve sağlıklı hizmet sürecinin temelinde “EĞİTİM” olgusunun yer aldığını öngören şirketimiz, konusunda uzman ekibimiz tarafından yetiştirilmiş kalifiye personellerimiz ve konusunda başarılarını ispat etmiş ekibimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza özel güvenlik, gözetim, danışmanlık, aracılık ve temizlik hizmetleri ihtiyaçlarınıza uygun çözüm önerileri üretiyoruz.

Şirketimizin temel ilkeleri iş disiplini ve iş ahlakı ile samimiyet ve özveriyi bir arada sunarak kalitemizi benzersiz kılmayı hedefliyoruz.

Profesyonel, teknolojiyi yakından takip eden yönetim kadromuz, insan haklarına saygılı, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutan, güvenlik önlemlerinden ödün vermeden sizleri korumayı hedefleyen firmamız, güvenlik olgusunu insanın temel bir ihtiyacı olmaktan çok öteye taşımaktadır.

Hizmet sektöründe uzun emek ve çaba sayesinde kazanılan tecrübe ile A.V.M, endüstriyel tesis, lojistik, site yönetimleri, özel güvenlik hizmeti, koruma hizmeti, güvenlik personel temini, danışmanlık, gözetim aracılık ve temizlik konularında faaliyetlerde bulunmaktadır.